چشم انداز : وجود ماشین آلات ما در هر سایت دپوی ریلی در هر کشور خاورمیانه.

 

مأموریت : طراحی و ساخت تجهیزات دپوی صنایع ریلی به منظور رفع نیاز صنایع ریلی داخلی و خارجی.

 

ارزش ها:

      • مشتری گرایی

      • بهره گیری از نیروی متخصص

      • مسئولیت پذیری

      • نوآوری


تعداد پرسنل:

      • کارشناس: 16 نفر

      • تکنسین: 34 نفر

      • سایر: 10 نفر

      • کل: 60 نفر  

معرفی شرکت ماشین ابزار قم

شركت توليدي و صنعتي ماشين ابزار قم از سال 1361 با هدف طراحي و ساخت انواع ماشين آلات صنعتي فعاليت خود را در کارخانه ای به مساحت 7000 متر مربع در نزدیکی شهر مقدس قم آغاز نموده است. این شرکت علاوه بر ساخت برخی قطعات صنایع خودرو، در طي 12 سال اخير عمده توان و تجربیات ماشین سازی خود را بر روي طراحي و توليد تجهيزات مورد نیاز صنایع ریلی و دپو تعمیرات ناوگان ريلي متمركز نموده است.

به خدمت گرفتن کارشناسان متخصص و نیروی انسانی ماهر، استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته در حوزه تولید، ابزارآلات دقیق در کنترل کیفیت و بهره گیری از نقطه نظرات مشتریان و حضور در پروژه های متعدد، شرکت تولیدی و صنعتی ماشین ابزار قم را به بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده تجهیزات صنایع ریلی در ایران تبدیل کرده است؛ لذا این شرکت در میان فعالان صنعت ریلی به عنوان واحد صنعتی پیشرو شناخته شده است که رشد میزان فروش شرکت در پنج سال اخیر موید این مطلب می باشد.

این شرکت با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود توانسته است اعتماد مشتریان خود را به طور کامل جلب نموده و درصد بالایی از رضایتمندی آن ها را کسب نماید و همین امر همچون سرمایه ای بزرگ همواره مشوق و پشتوانه ای استوار برای قدم نهادن در مسیر آینده و ارائه تولیدات جدید می باشد. همچنین شرکت تولیدی و صنعتی ماشین ابزار قم برای رشد سازمانی پرسنل خود آموزش های حین کار درون سازمانی و برون سازمانی را متناسب با نوع فعالیت کارکنان برگزار می نماید.

شرکت تولیدی و صنعتی ماشین ابزار قم با اعتقاد به جلب رضایت مشتری و تولید محصول با کیفیت، سیستم مدیریت کیفیت را در سازمان خود برقرار کرده و در استمرار آن کوشا بوده است و لذا موفق به اخذ گواهینامه های ISO9001 در سال 1383 و ISO TS 16949 در سال 1386برای محصولات تولیدی خود شده است. در حال حاضر این شرکت تصمیم به برنامه ریزی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت بخش ریلی مبتنی بر استاندارد IRIS نموده است.

برخی از محصولات اين شركت شامل انواع بالابرهاي بوژی، واگن و لكوموتيو با ظرفيت هاي مختلف از 5 تا 30 تن، سینی دوار لکوموتیو با ظرفیت 250 تن و قطر 30 متر، ميزهاي بالابر بوژي با ظرفيت هاي مختلف، چرخاننده قاب بوژي با ظرفيت 5، 7 و 10 تن، سيني دوار بوژي ( برقی و دستي)، دستگاه شستشوي بوژي، دستگاه شستشوی قطعات، انواع جرثقيل هاي سقفي،دورازه ای، بازويي و پرچمي، وينچ هاي كشنده بوژي و لكوموتيو و دستگاه مونتاژ و دمونتاژ رولبرينگ سرمحور مي باشد.

 


Copyright © Mashin Abzar Qom Co | Designed by ViKi